YOUR HAIR ASSISTANT, CZYLI NOWA SZTUKA UKŁADANIA WŁOSÓW

Dobrze wykonane modelowanie włosów podkreśla jakość strzyżenia i koloryzacji. Podkreśla ono pewność siebie, a ty sama będziesz wyglądać po prostu doskonale !!! 

Your Hair Assistant został stworzony, aby pozwolić Ci odkryć na nowo sztukę układania włosów jako wyjątkową formę ekspresji i przemiany siebie. Jest to kompletny system kosmetyków, narzędzi i inspiracji pochodzących od Angelo Seminary, dyrektora artystycznego Davines – wielokrotnie nagradzanego stylisty fryzur, będący efektem wiedzy naukowej laboratorium Davines.

Angelo Seminara wyłącznie dla klientów stworzył cztery fryzury, które nawiązują do takich pojęć, jak wdzięk, świeżość i wolność. Są one bardzo eleganckie, nowoczesne ale zarazem czerpią z fryzjerskiej klasyki.

Modelki przedstawiają:

Wdzięk i objętość – Więcej znaczy mniej. Objętość w nowej, ekstremalnej formie, zachwycająca i pełna mocy w swojej prostocie. Nowoczesny i wyrafinowany wygląd, wyrażający wolność ekspresji.

Wdzięk i blask – Równoległe linie ułożone niczym delikatne, jedwabiste zasłony poruszające się miękko na wietrze. Doskonałe wykończenie i konstrukcja – najlepiej określają ten efekt.

Wdzięk i skręt – Upięcie o klasycznym kształcie, ale awangardowej teksturze dla nowoczesnej kobiety. Naturalne i eleganckie.

Wdzięk i wibracje – Nieregularne, a mimo to wspaniale harmonijne fale, podobne do tych, które możesz obserwować na morskim wybrzeżu. Efekt zaskakujący różnymi odcieniami, fryzura ułożona jakby została lekko muśnięta morską bryzą.

Zapraszamy do Express Beauty Bar, gdzie odkryjesz swoje własne menu układania włosów  !

Share This:

Lut 25, 2016 | Posted by in Bez kategorii | Możliwość komentowania YOUR HAIR ASSISTANT, CZYLI NOWA SZTUKA UKŁADANIA WŁOSÓW została wyłączona