Bez kategorii

YOUR HAIR ASSISTANT, CZYLI NOWA SZTUKA UKŁADANIA WŁOSÓW

Lut 25, 2016 | Posted by in Bez kategorii | Możliwość komentowania YOUR HAIR ASSISTANT, CZYLI NOWA SZTUKA UKŁADANIA WŁOSÓW została wyłączona

Dobrze wykonane modelowanie włosów podkreśla jakość strzyżenia i koloryzacji. Podkreśla ono pewność siebie, a ty sama będziesz wyglądać po prostu doskonale !!!  Your Hair Assistant został stworzony, aby pozwolić Ci odkryć na nowo sztukę układania włosów jako wyjątkową formę ekspresji i przemiany siebie. Jest to kompletny system kosmetyków, narzędzi i inspiracji pochodzących od Angelo Seminary, dyrektora artystycznego Davines – wielokrotnie nagradzanego stylisty fryzur, będący efektem wiedzy naukowej laboratorium Davines. Angelo Seminara wyłącznie dla klientów stworzył cztery fryzury, które nawiązują do takich pojęć, jak wdzięk, świeżość i wolność. Są one bardzo eleganckie, nowoczesne ale zarazem czerpią z fryzjerskiej klasyki. Modelki przedstawiają: Wdzięk i objętość – Więcej znaczy mniej. Objętość w nowej, ekstremalnej formie, zachwycająca i pełna mocy w swojej prostocie. Nowoczesny i wyrafinowany wygląd, wyrażający wolność ekspresji. Wdzięk i blask – Równoległe linie ułożone niczym delikatne, jedwabiste zasłony poruszające się miękko na wietrze. Doskonałe wykończenie i konstrukcja – najlepiej określają ten efekt. Wdzięk i skręt – Upięcie o klasycznym kształcie, ale awangardowej teksturze dla nowoczesnej kobiety. Naturalne i eleganckie. Wdzięk i wibracje – Nieregularne, a mimo to wspaniale harmonijne fale, podobneRead more …

Promocja świąteczna!

Gru 11, 2015 | Posted by in Bez kategorii | Możliwość komentowania Promocja świąteczna! została wyłączona

Ho-ho-ho! Już tubalny głos Mikołaja rozlega się wokół! Dlatego też serdecznie Państwa zapraszamy do naszego salonu po wyjątkowy i niepowtarzalny zestaw ENERGIZING który skutecznie zwalcza problemy skóry głowy i włosów z tendencją do wypadania oraz jest znakomitą kuracją zapobiegającą różnym rodzajom łysienia. Cena 259 zł! W zestawie znajdują się super activ- produkt zapobiegający wypadaniu włosów, oraz GRATIS do zestawu szampon! Share This:

Davines – Nowa linia do stylizacji

Lis 9, 2015 | Posted by in Bez kategorii | Możliwość komentowania Davines – Nowa linia do stylizacji została wyłączona

Nowe produkty Davines do stylizacji postanowiły przemówić. Szepczą o życiu i głębokich myślach. Opowiadają o sobie poprzez swoje działanie. Każdy z nich posiada ukryte życie istniejące na innym poziome, dokładnie tak jak u ludzi.Produkty More Inside (z j. angielskiego „więcej w środku“) pozwalają nam siebie odkryć, skórka po skórce, warstwa po warstwie, aż do sięgnięcia głębi ich istnienia. Ich sercem jest formuła i składniki, które zawierają.More Inside to pochwała dla rodzaju ludzkiego w całej jego złożoności, jego różnorodnego bytu tak bogatego w przesłania. Każdy z nas może sięgnąć po to, czego z ich strony pragnie, co sprawia, że wychodzą poza swoją rolę. Patrząc Wam prosto w oczy, każdemu po kolei z osobna, chcielibyśmy podziękować poświęceniem i rzemiosłem.Każda formuła More Inside jest rezultatem naukowej wiedzy z laboratoriów Davines jak i technicznego oraz kreatywnego talentu Dyrektora Artystycznego Angelo Seminara, który uczestniczył w doprowadzeniu nowej linii stylizacji do doskonałości. Więcej → DAVINES MORE INSIDE Share This:

Metamorfozy

Paź 28, 2015 | Posted by in Bez kategorii | Możliwość komentowania Metamorfozy została wyłączona

Motywy: metamorfozy, przemiany czy przeobrażenia występują od wieków w rozmaitych płaszczyznach ludzkiego trwania w świecie. Odnajdujemy je w literaturze, sztuce, albo szerzej – naukach empirycznych i tych wyabstrahowanych z doświadczenia. Świat stale się zmienia. Ewoluują ludzie, ich gusta, stosunek do własnego wyglądu i wnętrza. W Express Beauty Bar’ze dbamy o to, by Twoja wizualność zachwycała wszystkich wokół oraz (przede wszystkim!) Ciebie! Brzmi banalnie? Nic bardziej mylnego. Sprawdź nasze przemiany → METAMORFOZY Share This:

Voucher

Paź 28, 2015 | Posted by in Bez kategorii | Możliwość komentowania Voucher została wyłączona

Podaruj najbliższym wspaniałe usługi w Express Beauty Bar: stylizacje fryzur, profesjonalne makijaże i doskonałe manicure i pedicure Zadzwoń do nas: 32 203 22 24 Share This: